Binnenin de regenboog

Sofie, een vrouw die een groot verdriet met zich meedraagt heeft bij een kunsthandel gesolliciteerd. Peter, de eigenaar van de kunsthandel komt om elf uur ‘s avonds bij haar op bezoek om haar te vertellen dat er iets in zijn hoofd hem dwong zo laat nog naar haar toe te gaan om haar te zeggen dat ze de baan heeft. Sofie vertelt hem van haar dochtertje, dat op haar derde is doodgereden.

Die nacht komt de dochter (in de gedaante van een achttien jarig meisje) bij haar op bezoek en heldert een heleboel dingen op. Dingen die Sofie in haar leven heeft meegemaakt maar niet helemaal heeft begrepen. De eenakter eindigt dat de ochtend daarop Peter langs komt, omdat hij daar weer toe werd gedwongen. Ze biedt hem aan samen met haar te ontbijten.

Regie: Toine Timmers

Spelers:
Miek Verdult
Paul Creemers
Michelle van Loo

Regieassistente: Melany Lodeweegs

Uitvoering
Vrijdag 25 januari 2013 tijdens het Eenakterfestival van Karakter in Baarn.

Deel dit bericht
Scroll naar boven