Een bepaald niveau

Geschreven door: Nadjov Menet

De gemeente van Almere is een integratie project gestart, onder het motto: Voorkom getto vorming, accepteer en leer van elkaar. De van oorsprong Amsterdamse Familie Jacobse, zijn in aanmerking gekomen om deel te nemen aan het project. Het is een mooie woning, 2 onder 1 kap, in een gegoede buurt. Familie van der Vliet, de directe buren, zijn minder enthousiast over het project.

Helemaal wanneer ze horen dat de dochter van de Jacobse verkering heeft met Mo, een Marokkaanse jongen. Vooral Els, die in de buurtcommissie zitting heeft, vreest dat het de buurt meer slecht dan goed zal doen. Tijdens de eerste  kennismaking, is de irritatiegrens al snel bereikt. Hoe kortzichtig, bekrompen en bevooroordeeld kan een mens zijn. U gaat het zien.

Regie: Janno van de Meent

Gastspelers: Michelle van Loo en Erik Kaizer.

Verder met: Jacqueline Schouten, Raymond Schouten, Melany Lodeweegs, Paul Creemers.

Première
Zaterdag 5 maart 2011 in het Globe CKC in Hilversum.
Zaterdag 12 maart 2011 in het Globe CKC in Hilversum.
Zaterdag 19 maart 2011 in De Glasbak in Almere.

Deel dit bericht
Scroll naar boven