Gewoon voor de gezelligheid

Het is bijna zover. De spanning stijgt voor de cursisten. Op 29 juni mogen ze dan eindelijk de bühne op na 4 maanden cursus en het leren van de eenakter. De eenakter is geschreven door de regisseur en duurt 50 minuten. De cursisten spelen dit voor familie, vrienden, kennissen en geïnteresseerden.

De cursisten spelen dat ze buren van elkaar zijn die gezamelijk een toneelstuk gaan opvoeren voor de buurt. Gewoon voor de gezelligheid. Kunnen de buren wel met elkaar overweg? Loopt het allemaal volgens de planning?

Wilt u weten hoe dit zich gaat afspelen dan bent u van harte welkom

Regie: Jacqueline Schouten

Spelers:
Nastasja Brinks
Anne-Mieke Peet
Wanda van Ormondt
Gerard Eisma
Elisabeth Rommens
Paul Kemper

Regieassistente: Melany Lodeweegs

Inspeciënten: Bep Schouten en Nicky Jemberg

Techniek: Toneelvereniging Justus

Première
Zondag 29 juni 2014 in Wijkcentrum ‘De Lelie’ in Hilversum.

Deel dit bericht
Scroll naar boven