Hemel op stelten

Geschreven door: Carl Slotboom

Iedereen vraagt zich wel eens af; Wat gebeurt er met je ziel als je komt te overlijden? Is er een hemel en zo ja, hoe kom je daar? Staat er inderdaad iemand op je te wachten als je daar aankomt? Wat moet je doen in de hemel? Gaat je leven daar gewoon door of moet je opnieuw beginnen? Is het allemaal rozengeur en maneschijn of heb je daar ook zorgen?

Twee vrienden komen inderdaad in de hemel terecht en snappen niet waar ze zijn beland. Als ze erachter komen dat ze in de hemel zijn is dat moeilijk te accepteren en willen ze zo snel mogelijk terug naar huis. Totdat de liefde om de hoek komt zetten en ze ontdekken dat er van de hemel wel wat te maken valt.

Ben je nieuwsgierig hoe het afloopt en wil je antwoorden op bovenstaande vragen?

Kom dan zeker kijken naar Hemel op stelten, een geweldige komedie.

Regie: Jacqueline Schouten

Spelers:
Raymond Schouten
Gerard Eisma
Paul Kemper
Nastasja Brinks
Anne-Mieke Peet
Wanda van Ormondt
Paul Creemers

Regieassistente: Melany Lodeweegs

Inspeciënten: Bep Schouten en Elisabeth Rommers

Techniek: Toneelvereniging Justus

Première
Zaterdag 29 november 2014. Studio 3, Mediapark, Hilversum.
Zondag 30 november 2014. Studio 3, Mediapark, Hilversum.

Deel dit bericht
Scroll naar boven