Ik betaal de reiskosten

Een namiddag.

Oma, die in huis woont bij haar achterkleinzoon Harry en diens vrouw Joyce, heeft een flinke ruzie gehad met Harry. Hij is het huis uitgelopen en heeft zijn moeder, Ida, laten weten dat hij niet zal teruggaan voor oma weg is: die ratelslang moet maar ergens anders gaan inwonen. Ida overlegt met haar zuster Susan en met Joyce en later ook met oma zelf wat er nu moet gebeuren. Ida zegt: “Ik betaal de reiskosten, waar u ook naar toe wilt.” En daar kan ze tenslotte niet meer onderuit….

Geschreven door: Gertrude Jennings

Regie: Paul Creemers

Spelers: 
Corry Creemers als Joyce
Ellen van Barneveld als Oma
Trudie Baan als Susan
Liliane Taudin Chabot als Ida

Techniek: Toneelvereniging Justus

Uitvoering
Zondag 29 mei 2016. Wijkcentrum de Lelie, Hilversum.

Deel dit bericht
Scroll naar boven